| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | POCO |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| Rəng | Bənövşəyi |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Ekranın ölçüsü | 6.9″ |
| Ekran icazəsi | 720 × 1600 piksel |
| Matris tipi | IPS LCD |
| Prosessor tipi | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| Prosessor tezliyi | 2×2.0 GHz Cortex-A75 və digər nüvələr |
| Əməliyyat sistemi | Android 15, HyperOS 2 |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Quraşdırılmış yaddaş | 256 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Akkumulyatorun həcmi | 6000 mAh |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| NFC | Var |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| SIM-kart sayı | 2 |
| SIM-kart ölçüsü | Nano SIM |
| Barmaq izi skaneri | Var |
| Qulaqlıq girişi | 3.5 mm jack |
| Şarj bağlayıcısı | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Əsas kamera | 50 MP |
| Frontal kamera | 8 MP |
| Video çəkilişi | 1080p@30fps |
| Avtofokus | Var |
| LED fləş | Var |
| Optik zoom | Var |
| Diafraqma | f/1.8 + f/2.0 |
| Korpus materialı | Ön şüşə, arxa və çərçivə plastik |
| Çəki | 204 q |
| Ölçülər (H × E × D) | 171.6 × 79.5 × 8 mm |
| Qablaşdırmaya daxildir | Adapter, USB Type-C kabeli, SIM çıxarma aləti və sənədlər |






























