| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Əməliyyat sistemi | Android 15, HyperOS 2.2 |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Ekranın ölçüsü | 6.9″ |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2340 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 128 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Operativ yaddaş | 6 GB |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 619 |
| SIM-kart sayı | 2 |
| SIM-kart ölçüsü | Nano |
| Matris tipi | IPS LCD |
| Prosessor tipi | Qualcomm SM6375 Snapdragon 6s |
| Prosessor tezliyi | 2×2.3 GHz Cortex-A78 |
| Barmaq izi skaneri | Side-mounted |
| Avtofokus | Var |
| LED fləş | Var |
| NFC | Var |
| Korpus materialı | Ön şüşə, arxa/çərçivə plastik |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| Çəki | 217 g |
| Rəng | Boz |
| Qablaşdırmaya daxildir | Smartphone, USB Type-C Cable, SIM aləti (qismən qeyd olunub) |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Əsas kamera | 50 MP + 8 MP |
| Optik zoom | Var |
| Frontal kamera | 8 MP |
Xiaomi Redmi 15C 4/128GB NFC Green
365.0 AZN
Xiaomi Redmi 15 8GB/256GB Titan Gray
545.0 AZN
Xiaomi Redmi 15 6GB/128GB Titan Gray
459.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
483.3 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
161.1 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Xiaomi Redmi 15 6GB/128GB Titan Gray
Təsvir






























