| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Şəbəkə | LTE, Var |
| NFC | Var |
| SIM-kart növü | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Batareya tutumu | 6000 mAh |
| Batareyanın növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 33 W |
| Əməliyyat sistemi | Android 15, HyperOS 2 |
| Prosessor tipi (Chipset) | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Ekran tipi | IPS LCD, 120Hz |
| Ekran ölçüsü | 6.9 inches, 114.9 cm² (~84.3% screen-to-body ratio) |
| Ekran icazəsi | 720 × 1600 pixels, 20:9 ratio (~254 ppi density) |
| Əsas kamera | 50 MP, f/1.8 (wide), PDAF + QVGA f/3.0 |
| Kamera özəllikləri | LED flash, HDR |
| Ön kamera | 8 MP, f/2.0 (wide), HDR |
| Əsas kamera video | 1080p@30fps |
| Ön kamera video | 1080p@30fps |
| Operativ yaddaş (RAM) | 4 GB |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Ölçülər | 171.6 × 79.5 × 8 mm |
| Çəki | 205 qr |
| Korpus materialı | Ön şüşə (Gorilla Glass 3), plastik çərçivə, şüşə arxa və ya silikon polimer (eko dəri) |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
Xiaomi Redmi 15C 8/256GB NFC Blue
455.0 AZN
Xiaomi Redmi 15C 4/128GB NFC Black
365.0 AZN
Xiaomi Redmi 15C 4/128GB NFC Blue
365.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
384.33 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
128.11 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Xiaomi Redmi 15C 4/128GB NFC Blue
Təsvir






























