| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Ekran Ölçüsü | 16.0″ |
| Ekran Tipi | WUXGA (WU) |
| Resolution | 1920 × 1200 |
| Nisbət | 16:10 |
| Parlaqlıq | 300 nits |
| Ekran Xüsusiyyəti | Bend + Anti-Glare |
| Rəng Gamutu | sRGB 100% |
| Baxış Bucağı | Wide |
| Rəng | Jaeger Gray |
| Prosessor | Intel Core i5-14450HX |
| RAM | 16 GB |
| Yaddaş | 512 GB |
| Qrafika | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| VRAM | 8 GB |
| Əməliyyat Sistemi | Without OS |



































