| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Ekran Ölçüsü | 16.0″ |
| Ekran Tipi | WUXGA IPS |
| Resolution | 1920 × 1200 |
| Ekran Xüsusiyyəti | Antiglare, Low Blue Light |
| Parlaqlıq | 400 nits |
| Yenilənmə Tezliyi | 165 Hz |
| Çərçivə | Narrow Border |
| Dizayn | Flat |
| Rəng | Jaeger Gray |
| Prosessor | Intel Core i7-14650HX |
| RAM | 16 GB |
| Yaddaş | 512 GB G4 |
| Qrafika | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| VRAM | 8 GB |
ASUS TUF FX608JHR-RV035
3,225.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Faizsiz taksit kartla ödəniş
| Bank Karta | Taksit müddəti | Aylıq ödəniş |
![]() |
268.75 AZN | |
![]() |
179.17 AZN | |
![]() |
179.17 AZN | |
![]() |
179.17 AZN | |
![]() |
179.17 AZN |
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
3395.77 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
1131.92 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
ASUS TUF FX608JHR-RV035
Təsvir



































