| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Ölçülər | 144.2 × 44.4 × 33.5 mm (U × E × H) |
| Çəki | 190.5 q |
| Mikrofon sayı | 3 |
| Ekran ölçüsü | 2.0 düym |
| Ekran qətnaməsi | 556 × 314 |
| Ekran parlaqlığı | 1000 nit |
| Dəstəklənən yaddaş kartı | microSD (1 TB-a qədər) |
| Daxili yaddaş | 107 GB |
| Sensor | 1 düymlük CMOS |
| Obyektiv ekvivalenti | 20 mm |
| Diafraqma | f/2.0 |
| Fokus məsafəsi | 0.2 m – ∞ |
| Foto ISO | 50 – 12800 |
| Video ISO | 50 – 12800 |
| Aşağı işıq videosu ISO | 50 – 25600 |
| Foto çəkim ölçüsü | Təxminən 37 MP |
| Maksimum şəkil ölçüsü (16:9) | 7680 × 4320 |
| Maksimum şəkil ölçüsü (1:1) | 6144 × 6144 |
| Rəqəmsal zoom (foto) | 2× |
| Rəqəmsal zoom (video) | 4× |
| Normal video (4K) | 3840 × 2160 @ 24–60 fps |
| Normal video (1080p) | 1920 × 1080 @ 24–60 fps |
| Şaquli video (3K) | 1728 × 3072 @ 24–60 fps |
| Şaquli video (1080p) | 1080 × 1920 @ 24–60 fps |
| Slow Motion 4K | 100/120/200/240 fps |
| Slow Motion 1080p | 120/240 fps |
| Low-Light Video 4K | 24/25/30 fps |
| Maksimum video bitreyt | 180 Mbps |
| Foto formatı | JPEG, DNG, JPEG+DNG |
| Video formatı | MP4 (HEVC) |
| Fayl sistemi | exFAT |
| Audio çıxışı | 48 kHz, 16-bit, AAC |
| Gimbal idarə olunan Pan | -235° ~ 58° |
| Gimbal idarə olunan Tilt | -120° ~ 70° |
| Gimbal idarə olunan Roll | -45° ~ 45° |
| Maksimum idarəetmə sürəti | 180°/s |
| Vibrasiya dəqiqliyi | ±0.005° |
| Batareya növü | Li-ion |
| Batareya tutumu | 1545 mAh |
| Enerji | 11.95 Wh |
| Gərginlik | 7.74 V |
| İşləmə temperaturu | 0°C – 40°C |
| Şarj temperaturu | 5°C – 45°C |
| Batareya müddəti | 240 dəqiqə |
| 80%-ə şarj vaxtı | 18 dəqiqə |
| 100%-ə şarj vaxtı | 32 dəqiqə |
| Wi-Fi standartı | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth standartı | BLE 5.4, BR/EDR |
| Wi-Fi diapazonları | 2.4 GHz, 5.1 GHz, 5.8 GHz |
| Bluetooth diapazonu | 2.4 GHz |
Xiaomi Pad 8 8/256 Grey
1,115.0 AZN
Apple AirPods 4
399.0 AZN Original price was: 399.0 AZN.289.0 AZNCurrent price is: 289.0 AZN.
DJI Osmo Pocket 4
1,609.0 AZN
💬 Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Faizsiz taksit kartla ödəniş
| Bank Karta | Taksit müddəti | Aylıq ödəniş |
![]() |
134.08 AZN | |
![]() |
89.39 AZN | |
![]() |
89.39 AZN | |
![]() |
89.39 AZN | |
![]() |
89.39 AZN |
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
1694.19 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
564.73 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
DJI Osmo Pocket 4
Təsvir



































