| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | XIAOMI |
| Akkumulyatorun həcmi | 20000 mAh |
| Məhsul tipi | Daşına bilən enerjiyığma cihaz |
| Ölçülər | 73 x 250 x 270 mm |
| Çəki | 445 qr |
| Rəng | Qara |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Giriş / çıxış gərginliyi | 5V, 9V, 12V / 2A, 1.5A, 2.4A |
| Çıxış | USB, micro-USB |
| Enerjinin dərəcə indikatoru | Var |



































