| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2392 |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| Prosessor tipi | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Akkumulyatorun həcmi | 6000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Operativ yaddaş | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Quraşdırılmış yaddaş | 256 GB |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Ekranın ölçüsü | 6.77″ |
| Kamera | 20 MP |
| Rəng | Yaşıl |
| Çəki | 184 qr |
| Ölçülər | 164.03 × 75.42 × 7.94 mm |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Optik zoom | Var |
| Barmaq izi skaneri | Under-display, optical |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | Var |
| Şarj bağlayıcısı | USB Type-C 2.0, OTG |
| Frontal kamera | 20 MP + AI Zoom |
| Video çəkiliş | 1080p@30fps |
| LED fləş | Var |
| Avtofokus | Var |
| Korpus materialı | Ön şüşə, arxa/çərçivə plastik |
| Diafraqma | f/1.7 + f/2.4 |
| Əsas kamera | 108 MP + 2 MP |
| Əməliyyat sistemi | Android 15, HyperOS 2 |
| Prosessor tezliyi | 2×2.20 GHz Cortex-A76 |
| Matris tipi | AMOLED |
| SIM-kart ölçüsü | Nano |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
Xiaomi Redmi Note 15 8GB/256GB Blue
639.0 AZN
Apple AirPods 4
399.0 AZN Original price was: 399.0 AZN.289.0 AZNCurrent price is: 289.0 AZN.
Xiaomi Redmi Note 15 8GB/256GB Green
639.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
672.83 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
224.28 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Xiaomi Redmi Note 15 8GB/256GB Green
Təsvir






























