| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Qablaşdırmaya daxildir | Smartphone, USB Type-C Cable, SIM aləti (qismən) |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Operativ yaddaş | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Quraşdırılmış yaddaş | 128 GB |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2340 |
| Ekranın ölçüsü | 6.9″ |
| Kamera | 50 MP + 8 MP |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX |
| Rəng | Bənövşəyi |
| Çəki | 217 g |
| Ölçülər | 169.5 × 80.5 × 8.4 mm |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| LED fləş | Var |
| Əməliyyat sistemi | Android 15, HyperOS 2.2 |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Matris tipi | IPS LCD |
| Barmaq izi skaneri | Side-mounted |
| NFC | Var |
| Frontal kamera | 8 MP |
| Video çəkiliş | 1080p@30fps |
| Avtofokus | Var |
| Optik zoom | Var |
| Əsas kamera | 50MP + 8MP |
| Prosessor tipi | Snapdragon 685 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2×2.3 GHz Cortex-A78 |
| Qrafik prosessor | Adreno 619 |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| SIM-kart ölçüsü | Nano |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Akkumulyatorun həcmi | 7000 mAh |






























