| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| Ölçülər | 17.5 × 7.8 × 0.9 sm |
| Çəki | 210 qr |
| Rəng | Qara |
| Qablaşdırmaya daxildir | SIM kart iynəsi |
| Ekran icazəsi | 720 × 1640 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 128 GB |
| Bluetooth | Var |
| Akkumulyatorun həcmi | 6000 mAh |
| Prosessor tipi | Unisoc T7250 (12 nm) |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| SIM-kart sayı | 2 |
| SIM-kart ölçüsü | Nano |
| Matris tipi | IPS LCD |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A7) |
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Əsas kamera | 50 MP |
| Frontal kamera | 8 MP |
| Şarj bağlayıcısı | USB Type-C |
| Naviqasiya sistemi | Var |
| Qulaqlıq girişi | 3.5 mm |
| Korpus materialı | Plastik / şüşə |
Samsung Galaxy A57 5g 8/256 Dark Blue
1,249.0 AZN
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/128GB Blue
365.0 AZN
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/128GB Black
365.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Faizsiz taksit kartla ödəniş
| Bank Karta | Taksit müddəti | Aylıq ödəniş |
![]() |
30.42 AZN | |
![]() |
20.28 AZN | |
![]() |
20.28 AZN | |
![]() |
20.28 AZN | |
![]() |
20.28 AZN |
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
384.33 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
128.11 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/128GB Black
Təsvir



































