| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Model | POCO X8 Pro |
| İl | 2026 |
| Rəng | Green |
| Əməliyyat sistemi | HyperOS |
| RAM | 12 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Maksimum yaddaş dəstəyi | 512 GB |
| Ekran ölçüsü | 6.59″ (16.7 cm) |
| Ekran növü | AMOLED |
| Ekran icazəsi | 1520 × 720 |
| Piksel sıxlığı | 271 PPI |
| Yeniləmə tezliyi | 120 Hz |
| SIM kart sayı | Dual SIM |
| SIM növü | Nano SIM |
| Şəbəkə | 5G, LTE |
| Simsiz texnologiyalar | Wi-Fi, Bluetooth, LTE |
| Əsas kamera | 50 MP |
| Ön kamera sayı | 1 |
| Video çəkiliş | 4K, 1080p |
| Batareya | 6500 mAh |
| Port | USB Type-C |
| Forma | Bar (klassik telefon) |
| Sensorlu ekran | Bəli |
| Suya davamlılıq | Yox |
| GPS | Yox |
| İstifadə sahəsi | Gaming, multimedia, mobil fotoqrafiya |
| Çəkisi | 230 qram |
Poco X8 pro 8/512 Green
1,125.0 AZN
Poco X8 pro 12/512 Green
1,195.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
1258.28 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
419.43 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Poco X8 pro 12/512 Green
Təsvir






























