| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Seriya | Poco X8 Pro |
| Rəng | White |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Prosessorun adı | MediaTek |
| Prosessorun növü | MediaTek Dimensity 8500 Ultra |
| Nüvə sayı | 8 |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sisteminin versiyası | Android 16 |
| Şəbəkə standartı | 5G |
| SIM-kart növü | Nano SIM |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Ekran ölçüsü | 6.59″ |
| Displey növü | AMOLED |
| Görüntü imkanı (ekran icazəsi) | 1268 × 2756 |
| Əsas kamera | 50 MP + 8 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Avtofokus | Var |
| Optik sabitləşmə (OIS) | Var |
| Video formatı | 4K / 1080p / 720p |
| Video icazəsi və kadr tezliyi | 4K–720p, 30–960 kadr/s |
| Asta çəkiliş (Slow Motion) | Var |
| NFC | Var |
| Bluetooth versiyası | 6.0 |
| İnfraqırmızı port (IR) | Var |
| Üz tanıma | Var |
| Barmaq izi oxuyucusu | Displeydə |
| Giroskop | Var |
| Akselerometr | Var |
| İşıq sensoru | Var |
| Yaxınlaşdırma sensoru | Var |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
| Batareya tutumu | 6500 mAh |
| Batareya növü | Si/C |
| Enerji yığma gücü | 100 Vt |
| Sürətli enerji yığma | Var |
| Simsiz enerji yığma | Yox |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Yox |
| Korpusun materialı | Metal və şüşə |
| Ölçülər | 157.5 × 75.2 × 8.4 mm |
| İstehsal ili | 2026 |
| Komplektasiya | Smartfon, enerji toplama cihazı, USB Type-C naqili, qoruyucu örtük, təlimat kitabçası |
Poco X8 pro 8/512 white
1,125.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
1184.56 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
394.85 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Poco X8 pro 8/512 white
Təsvir






























