| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Şəbəkə | LTE, 5G |
| SIM-kart növü | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| SIM-kart sayı | 2 |
| NFC | Var |
| Batareya tutumu | 5000 mAh |
| Batareyanın növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 45W |
| Əməliyyat sistemi | Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8 |
| Prosessor tipi (Chipset) | Exynos 1680 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ekran tipi | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü | 6.7 inches, 110.2 cm² (~87.7% screen-to-body ratio) |
| Ekran imkanları | 1080 × 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) |
| Korpus materialı | Ön şüşə (Gorilla Glass Victus+), şüşə arxa (Gorilla Glass Victus+), alüminium çərçivə |
| Əsas kamera | 50 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS + 13 MP, f/2.2 (ultrawide) + 5 MP (macro) |
| Kamera özəllikləri | Best Face, LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | 12 MP, f/2.2 (wide) |
| Əsas kamera video çəkilişi | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Ön kamera video çəkilişi | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 10-bit HDR |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Yox |
| İstehsalçı ölkə | Vyetnam |



































