| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Ekranın ölçüsü | 6.7″ |
| Prosessor tipi | Exynos 1330 (5 nm) |
| Akkumulyatorun həcmi | 5000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Operativ yaddaş | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Quraşdırılmış yaddaş | 128 GB |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2340 |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| Kamera | 50MP + 5MP + 2MP / 13MP |
| Qablaşdırmaya daxildir | Ejection Pin, Quick Start Guide |
| Rəng | Qara |
| Çəki | 192 qr |
| Ölçülər | 164.4 × 77.9 × 7.5 mm |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Avtofokus | Var |
| Barmaq izi skaneri | Side-mounted |
| Sudan və tozdan qorunma | Var |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZ |
| NFC | Var |
| Şarj bağlayıcısı | USB Type-C 2.0 |
| Frontal kamera | 13 MP, f/2.0 |
| Video çəkiliş | 1080p@30fps |
| LED fləş | Var |
| Korpus materialı | Üst şüşə / Plastik korpus |
| Diafraqma | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Əsas kamera | 50MP + 5MP + 2MP |
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Prosessor tezliyi | 2×2.4 GHz Cortex-A76 |
| Matris tipi | Super AMOLED |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 MP2 |



































