| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Xiaomi |
| Seriya | Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Buraxılış ili | 2025 |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sisteminin versiyası | Android 15 |
| Prosessor | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Prosessor tezliyi | 2.2 GHz |
| Nüvə sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali G57 |
| RAM | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Var |
| Ekran ölçüsü | 11″ |
| Ekran icazəsi | 2560 × 1600 |
| Ekran növü | IPS |
| Yeniləmə tezliyi (maks.) | 30 kadr/s |
| Əsas kamera | 8 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video keyfiyyəti | 1080p / 720p |
| Avtofokus | Var |
| Optik sabitləşmə | Yox |
| Fləş | Yox |
| Batareya tutumu | 9000 mAh |
| Enerji yığma gücü | 18 W |
| Sürətli enerji yığma | Var |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Wi-Fi | 802.11 ac (Wi-Fi 5) |
| Simsiz rabitə | Wi-Fi və Bluetooth |
| SIM kart dəstəyi | Yox |
| Şəbəkə | Yox |
| Girişlər | USB Type-C, 3.5 mm (mini-jack) |
| Qulaqlıq girişi | 3.5 mm |
| Korpus materialı | Alüminium |
| Rəng | Mint Green |
| Ölçülər | 254.6 × 166.1 × 7.4 mm |
| Barmaq izi oxuyucu | Yox |
| Üz tanıma | Yox |
| Naviqasiya sistemi | Yox |
| İşıq sensoru | Var |
| Yaxınlaşdırma sensoru | Var |
| Akselerometr | Var |
| Giroskop | Yox |
| Barometr | Yox |
| Komplektasiya | Planşet, təlimat kitabçası |
Back to products
Apple AirPods 4
399.0 AZN Original price was: 399.0 AZN.289.0 AZNCurrent price is: 289.0 AZN.
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256 GB Mint Green
545.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Faizsiz taksit kartla ödəniş
| Bank Karta | Taksit müddəti | Aylıq ödəniş |
![]() |
45.42 AZN | |
![]() |
30.28 AZN | |
![]() |
30.28 AZN | |
![]() |
30.28 AZN | |
![]() |
30.28 AZN |
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
573.85 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
191.28 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256 GB Mint Green
Təsvir



































