Yandex Stansiya Mini Plus Qara YNDX-00020 Black saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik)
Yandex Stansiya Mini Plus Qara YNDX-00020 Black saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik) 309.0 AZN
Back to products
Yandex Stansiya Mini Plus Boz YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik)
Yandex Stansiya Mini Plus Boz YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik) 309.0 AZN
Yandex Stansiya Mini Plus Mavi YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik)
309.0 AZN
Müqayisə
Faizsiz taksit kartla ödəniş
Bank Karta Taksit müddəti Aylıq ödəniş
25.75 AZN
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
  İlkin ödəniş Müddət Aylıq ödəniş Yekun məbləğ
Hissə-hissə ödəniş
AZN x ay
Bağla
Müraciət et
Bütün şərtlər bax
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
  • Yekun məbləğ
  • Kredit müddəti:
    3 ay
  • İlkin ödəniş:
  • Aylıq ödəniş:
    Məlumat üçün təşəkkür edirik!
    Təşəkkür edirik.
    Categories: ENDİRİMLƏR, PORTATİV AKUSTİKA, YANDEX
    Paylaş:
    Bağla
    Yeni məhsullar
    • Təsvir
    Təsvir
    Xüsusiyyət Təsvir
    Brend YANDEX
    İstehsalçı ölkə Çin
    Məhsul tipi Portativ ağıllı akustika
    Bluetooth 5.0
    Rəng Mavi
    Çəki 525 q
    Ölçülər (H × E × D) 54 × 97 × 97 mm
    Səs gücü 10 W
    3.5 mm audio çıxış Var
    Komplektasiya Əsas hissə, təlimat kitabçası
    Bənzər məhsullar
    Mövcud deyil
    Nağd: 3999₼
    Apple iPhone 17 Pro Max 512GB eSIM only Kosmik Narıncı
    Müqayisə
    Quick view
    Apple iPhone 17 Pro 1TB (Cosmic Orange)
    Nağd: 3899₼
    Quick view
    Apple iPhone 17 Pro 1TB (Deep Blue) (Apple 20W USB-C Hədiyyə)
    Apple iPhone 17 Pro 256GB (Cosmic Orange) (Apple 20W USB-C Hədiyyə)
    Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue
    Apple iPhone 17 Pro 512GB (Deep Blue)
    Apple iPhone 17 Pro 512GB (Deep Blue) (Jaguar Gold EDT 100ml Hədiyyə)
    Apple iPhone 17 Pro Max 256GB (Deep Blue) (Apple 20W USB-C Hədiyyə)