Yandex Stansiya Mini Plus Mavi YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik)
Yandex Stansiya Mini Plus Mavi YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik) 309.0 AZN
Back to products
Yandex Stansiya Mini Plus Qırmızı YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik)
Yandex Stansiya Mini Plus Qırmızı YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik) 309.0 AZN
Yandex Stansiya Mini Plus Boz YNDX-00020 saatlı (səs köməkçisi olan ağıllı dinamik)
309.0 AZN
Müqayisə
Faizsiz taksit kartla ödəniş
Bank Karta Taksit müddəti Aylıq ödəniş
25.75 AZN
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
  İlkin ödəniş Müddət Aylıq ödəniş Yekun məbləğ
Hissə-hissə ödəniş
AZN x ay
Bağla
Müraciət et
Bütün şərtlər bax
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
  • Yekun məbləğ
  • Kredit müddəti:
    3 ay
  • İlkin ödəniş:
  • Aylıq ödəniş:
    Məlumat üçün təşəkkür edirik!
    Təşəkkür edirik.
    Categories: ENDİRİMLƏR, PORTATİV AKUSTİKA, YANDEX
    Paylaş:
    Bağla
    Yeni məhsullar
    • Təsvir
    Təsvir
    Xüsusiyyət Təsvir
    Brend YANDEX
    İstehsalçı ölkə Çin
    Məhsul tipi Portativ ağıllı akustika
    Bluetooth 5.0
    Rəng Boz
    Çəki 525 q
    Ölçülər (H × E × D) 54 × 97 × 97 mm
    Səs gücü 10 W
    3.5 mm audio çıxış Var
    Komplektasiya Əsas hissə, təlimat kitabçası
    Bənzər məhsullar
    Endirimlər
    Nağd: 949₼
    Müqayisə
    Quick view
    Apple AirPods Max Gen 2 2024 (Purple)
    1,399.0 AZN Original price was: 1,399.0 AZN.1,089.0 AZNCurrent price is: 1,089.0 AZN.
    Endirimlər
    Nağd: 959₼
    Quick view
    Apple AirPods Max Gen 2 2024 (Starlight)
    1,399.0 AZN Original price was: 1,399.0 AZN.1,105.0 AZNCurrent price is: 1,105.0 AZN.
    Nağd: 1849₼
    Apple iPhone 17 256GB (White)
    Nağd: 2539₼
    Apple iPhone 17 512GB (White)
    Apple iPhone 17 Pro 1TB (Deep Blue) (Apple 20W USB-C Hədiyyə)