| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| İstehsalçı ölkə | Vyetnam |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| Rəng | Bənövşəyi |
| Kamera | 50MP + 2MP |
| Ekranın ölçüsü | 6.7″ |
| Ekran icazəsi | 720×1600 |
| Quraşdırılmış yaddaş | 128 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSD |
| Operativ yaddaş | 6 GB |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Akkumulyatorun həcmi | 5000 mAh |
| Prosessor tipi | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| Korpus materialı | Üst şüşə / Plastik korpus |
| SIM-kart sayı | 2 |
| SIM-kart ölçüsü | Nano |
| Matris tipi | PLS LCD |
| Prosessor tezliyi | 2×2.2 GHz Cortex-A76 |
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Əsas kamera | 50MP + 2MP |
| Diafraqma | f/1.8 + f/2.4 |
| LED fləş | Var |
| Video çəkiliş | 1080p@30/60fps |
| Frontal kamera | 8 MP |
| Şarj bağlayıcısı | microUSB 2.0 |
| NFC | Yox |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Sudan və tozdan qorunma | IP54 |
| Barmaq izi skaneri | Fingerprint (side-mounted) |



































