| Xüsusiyyət | Təsvir |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2340 |
| Nüvələrin sayı | 8 |
| Prosessor tipi | Exynos 1380 (5 nm) |
| Akkumulyatorun həcmi | 5000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Operativ yaddaş | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Quraşdırılmış yaddaş | 128 GB |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 MP5 |
| Ekranın ölçüsü | 6.7″ |
| Qablaşdırmaya daxildir | Ejection Pin, Quick Start Guide |
| Rəng | Qara |
| Çəki | 200 qr |
| Ölçülər | 164 × 77.5 × 7.7 mm |
| Məhsul tipi | Smartfon |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Diafraqma | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Sudan və tozdan qorunma | IP67 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZ |
| NFC | Var |
| Şarj bağlayıcısı | USB Type-C 2.0 |
| Frontal kamera | 13 MP, f/2.2 |
| Video çəkiliş | 1080p@30fps |
| LED fləş | Var |
| Avtofokus | Var |
| Korpus materialı | Üst şüşə / Plastik korpus |
| Əsas kamera | 50MP + 8MP + 2MP |
| Əməliyyat sistemi | Android 15, One UI 7 |
| Prosessor tezliyi | 4×2.4 GHz Cortex-A78 |
| Matris tipi | Super AMOLED |
| SIM-kart ölçüsü | Nano |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G, 5G |
Samsung Galaxy A17 8GB/256GB BLUE
619.0 AZN
Samsung Galaxy A57 5g 8/256 Gray
1,249.0 AZN
Samsung Galaxy A26 6GB/128GB BLACK
659.0 AZN
Kampaniya qiyməti yalnız nağd ödəniş üçün keçərlidir. Kartla ödənişdə rəsmi satış qiyməti tətbiq olunur.
Faizsiz taksit kartla ödəniş
| Bank Karta | Taksit müddəti | Aylıq ödəniş |
![]() |
54.92 AZN | |
![]() |
36.61 AZN | |
![]() |
36.61 AZN | |
![]() |
36.61 AZN | |
![]() |
36.61 AZN |
Hissə-hissə ödəniş
İlk ödəniş məbləği
| İlkin ödəniş | Müddət | Aylıq ödəniş | Yekun məbləğ | |
Məlumat
Kredit 18 Aya kimi Tək Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qazanc və kredit tarixçəsi əsasında verilir
-
Yekun məbləğ
693.9 AZN -
Kredit müddəti:
3 ay -
İlkin ödəniş:
0 AZN -
Aylıq ödəniş:
231.3 AZN
Məlumat üçün təşəkkür edirik!
Təşəkkür edirik.
Samsung Galaxy A26 6GB/128GB BLACK
Təsvir



































